• info@websazan.ir
  • تماس با ما: 26130635
  • تهران - کامرانیه، خیابان حاتم خانی

میزبانی وب و یا وب هاستینگ (web hosting) بستر اصلی استفاده از یک وب سایت را فراهم می کند. داشتن کیفیت در ارائه خدمات وب هاست (web hosting services) و ثبات در آن از جمله نکاتی است که در زمینه هاستینگ از نظر مدیران سایت ها دارای اهمیت است.
پارس دیتا با داشتن دیتاسنتر در داخل ایران، انواع سرویس های میزبانی(hosting services) خود، اعم از هاست ویندوز(windows web hosting) هاست لینوکس،(Linux web hosting) سرورهای اختصاصی ایران، هاست اختصاصی و… را به همراه امکانات مورد نیاز زبان های برنامه نویسی و همچنین پشتیبانی ۲۴ ساعته توسط متخصصین ارائه می نماید و نیازهای مدیران سایت ها را در زمینه خدمات هاستینگ برآورده می سازد. كاربران عزيز مي توانند با توجه به نياز هاي خود نسبت به انتخاب سرويس هاست خود اقدام نمايند

هاست لینوکس (یا همان میزبانی لینوکس) یکی از محبوبترین خدمات هاستینگ وب در میان کاربران اینترنت است. شرکت وب سازان با قرار دادن سرورهای هاستینگ لینوکس در داخل ایران این خدمات را با کیفیت و امنیت بسیار بالایی در اختیار متقاضیان هاست وب لینوکس (Linux Web Hosting) قرار می‌دهد. همچنین این شرکت با در اختیار داشتن سرورهای قدرتمند میزبانی لینوکس در داخل کشور بستری مطمئن برای استفاده کاربران فراهم نموده است.

كنترل پنل (Control Panel) مورد استفاده در میزبانی وب لینوکس شرکت وب سازان  DirectAdmin / cPanel و سرور ایمیل (Mail Server) آن Roundcube و Squirrelmail است كه بر روي هريك از سرورهای لینوکس (Linux Server) نصب شده است.

سرورهاي ويندوز وب سازان شامل دو نوع داخل ایران و خارج از کشور میباشد. Control Panel (كنترل پنل) مورد استفاده پارس ديتا در سرورهاي ويندوز، Helm و MailServer مورد استفاده براي سرورهاي ايران smarter مي باشد كه بر روي هريك از سرورها نصب گرديده است.